Jeszcze tylko LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ iiii... WAKAAAACJE! (i tak jakby 4-miesięczne, hehe). Ale teraz mam ferie, to nie narzekam. ;)
Najlepszy (aktualnie) zespół na świecie
1 tydzień temu
Jeszcze tylko LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ iiii... WAKAAAACJE! (i tak jakby 4-miesięczne, hehe). Ale teraz mam ferie, to nie narzekam. ;)
design and code by CSSReflex, supported by SloDive. Converted by Smashing Blogger for LiteThemes.com.